x
s i s t e m

Hakkımızda

Sistem Elektrik

Hakkımızda

İlk yıllarından itibaren müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutarak yerli ve global markalarla çalışmaktayız

Dağıtım ağında bulunan Schneider Electric,  ABB Türkiye, HITACHI Enerji, Eaton, Philips (Signify) gibi markaların yanında ABB (HITACHI Energy)  İspanya, Legrand İtalya gibi markalarıyla çalışmaktayız.

Sistem Elektrik, yıllar içerisinde oluşan müşteri gereksinimlerine paket çözümler sunabilmek için projelendirme, danışmanlık, pano imalatı ve komple anahtar teslimi çözümlerinin yanı sıra hizmet verilen tesislerin sürekliliğini sağlamak için servis ve bakım hizmetleri sunan organizasyonlar kurmuştur.

Kurulan organizasyonlar özellikle Endüstriyel tesisler olmak üzere, Okul, Adalet bakanlığı cezaevleri, lojmanlar, sanat Atölyeleri, Ticari Bina ve Hastane /Sağlık Hizmetleri, Müze, Toplu konut alanlarında sayısız başarılara imza atmıştır.

Sistem Elektrik’in genç ve dinamik ekibi sayesinde hızlı karar ve aksiyon alabilen yapısı ile hem Türkiye’de hem yurt dışında prestijli projede önemli adımlar atmıştır. 

Gerek tedarikçileri gerekse müşterileri ile her zaman uzun soluklu ilişkileri kurmayı kendine misyon eden Sistem Elektrik ticari etik ve prensipler konusunda hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam etmektedir. 

Sektörde geçen 22 Yılın ardından her gün öğrenilen yeni teknik veya ticari bilgilerin kontak kurulan yeni insanlara karşı hizmet sunma isteğinin deneyimli kadrosu ile ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

 

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE

Enerjinin En Kaliteli Hali

Sistemli ve Kaliteli Üretim

  • Yılların Tecrübesi ve Kalitesiyle
  • Enerji Sektörü Lider Firması
  • Kalite Garantili Hizmet
Yukarı